U

RYCHLÝ KONTAKT 601 246 246

TISKOVÁ DATA

Minimální požadavky

  • Soubor je ve formátu PDF (1.3 PDF/x-1a:2001)
  • Obsahuje ořezové značky a spadávku (optimálně 3 mm)
  • Je exportovaný v barevném režimu CMYK
  • PROPISKY: data jsou v křivkách
  • DIGITÁLNÍ ZLATOTISK: ke grafice přiložte zvlášť soubor, který obsahuje motiv určený pro zlatotisk – v černé barvě (key)

 

Zářivé barvy „RGB“

Tato technologie vyžaduje speciální úpravu tiskových dat. Podklady, prosím, zasílejte v barevném režimu RGB ve standardu pdf/x-3:2002.

 

Příplatek za úpravu dat

V případě, že nejste zrovna grafik a žádného po ruce nemáte, pomůžeme vám. Za úpravu si účtujeme příplatek 50,-Kč za každou grafiku.

UPOZORNĚNÍ: Buďte prosím připraveni na to, že barvy ani rozlišení nemusí být přesně takové, jaké jste si je prohlédli na monitoru vašeho počítače. Je to tím, že některé barvy jsou zkrátka netisknutelné a pokud má vaše grafika menší rozlišení než 300 DPI, mohou být na tisku patrné čtverečky (pixely).

 

Grafické práce

Zpracujeme vám grafický návrh, na co si budete přát. Tým našich skvělých grafiků je vám k službám.

  • GRAFIKA KOMPLET  600 Kč/h zahrnuje kompletní dodávku grafiky na základě vašeho požadavku. Od vás budeme potřebovat pouze texty a obecný záměr a formát. Příklad: Chtěla bych plakát na maturitní ples na formát A2 a A4. Text: „MATURITNÍ PLES, Střední školy průmyslové v Lovosicích, začátek …“. Náklady se mohou zvýšit o nákup fotografií z fotobanky.
  • ÚPRAVA GRAFIKY  350 Kč/h zahrnuje zpracování grafiky na základě vašeho návrhu nebo dle předlohy. Například chcete zopakovat nějaký leták, ale už nevíte, kde se tiskl a kde jsou tisková data. Je však třeba dodat kvalitní obrazový materiál a loga v křivkách.

V ceně je zahrnuta jedna korektura.

Odhad práce a její ceny je však individuální. Záleží na konkrétních požadavcích zákazníka. Domluvte se s naším grafikem a proberte spolu vše potřebné nejlépe osobně nebo po telefonu.

Obvykle se práce grafika vejde do 2 hodin. Pokud by to mělo trvat déle, upozorníme Vás.