U

RYCHLÝ KONTAKT 601 246 246

Laserové gravírování (0:45)

Sci-fi? Ne, to je jen naše nová laserová gravírka v akci. Tento moderní stroj umí dokonce dva odstíny. Umí gravírovat nejen propisky, ale i jiné předměty. Poptávka propisky

Digitální zlatotisk (1:05)

Není zlato jako zlato. To naše se leskne jako knižní ražba. Zrcadlově jasný lesk. Máte na výběr z více než deseti odstínů metalických barev. Poptávka zlatotisku.

Vazba V1 (0:30)

Tento stroj umí vyrobit z několika listů sešit, brožuru nebo katalog. Listy sám sešije klasickou kovovou sponkou, ohne a ořízne. Díky tomuto automatu to umíme levně. Poptávka brožury.

Potisk propisek (0:30)

UV tisk patří mezi nejmodernější technologie. Počet barev? Kolik chcete a najednou! Navíc lze použít i efekt vysokého laku. Barva se tiskne za studena a nemusí schnout. Propisky si můžete odnést hned s sebou. Poptávka propisky.

Laminovačka (0:23)

Laminovačka. Znáte takový ten sametový povrch na vizitce? Tak ten vytvoří naše laminovačka za pár vteřin. Zapeče tenkou fólii přímo na papír. Nebo chcete raději efektní lesk? Jak je libo. Poptávka vizitky.

Tisk na desku (0:56)

Jedná se o technologii UV tisku. Vyznačuje se vysokou odolností na slunci, stálobarevností až do 300°C a voděodolností. Je možno potisknout i choulostivé materiály (kůže, papír, dřevo) nebo reliéfní (texturovaný plech a plast). Poptávka bannery a desky.

Bigovačka (0:30)

Bigovačka ryluje budoucí leták (vytvoří promáčkliny v místě, kde má být papír ohnut) a pak ho poskládá. Poptávka letáky.

Řezání samolepek (1:31)

Ukázka práce řezacího plotru GRAPHTEC. Umí řezat i složitější tvary a písmena do papíru, banneru či magnetické fólie. Jde mu to rychle, že?