Citylighty, billboardy

pro města i resorty

Šíříte se všude možně, létají vaše služby na letácích, vylepujete plakáty, ale pořád to nestačí? Zákazníci vás stále míjejí? Zaujměte ještě více – pořádnou obr reklamou, kterou už nepřehlédnou.

Buďte vidět na zastávkách MHD, v nákupních centrech. Zářící podsvětlený citylight zaujme cestující i kolemjdoucí. Vylepte prezentaci do výšin, nareklamní billboardy, bigboardy, double bigboardy nebo megaboardy.

Navrhneme, připravíme, vytiskneme průsvitné citylighty, vyrobíme euro billboard nebo rovnou obří bigboard. Na přání i speciální formát, rychle za fajn cenu.

Spouštíte big kampaň? Objednejte Big Board. Obsaďte velké plochy, nalákejte oči.

Billboardy a BigBoardy v pásech pro snazší aplikaci

Pro snazší transport a aplikaci billboardy a bigboardy tiskneme v pásech s přesahem tisku, na Blueback papír gramáže 115 g/m2. Na zadní straně má modrou vrstvu, aby nedošlo k průsvitu staršího přelepovaného billboardu. Při výlepu se pak na sebe pásy napojí.

Rozměrné reklamní prezentace tiskneme na velkoformátové LED tiskárně suchými tonery o rozlišení až 600 × 2400 DPI.

Buďte na ulicích města, u silničních a dálničních tahů nebo v nákupních zónách pořádně vidět.

Citylighty neboli CLV s UV chranou

Aby reklamní citylighty vydržely dlouho hezky barevné, tiskneme je speciálními UV inkousty v barevné škále CMYK na translucentní fólie. Reklama se pěkně prosvítí, je vidět 24 hodin denně. Moderní technologie umožňuje také tisk doplňkovou bílou barvou. Běžný rozměr citylightu je 118,5 × 175 cm, na přání i jiný formát do šíře 1625 mm, o rozlišení až 1440 DPI.


Zkratka CLV pochází z *CityLight Vitrine* = *městská světelná vitrína*

Na co tisk billboardů
a citylightů využijete?


otevíráte-li novou provozovnu, prodejnu, obchodní dům, zahradnické centrum a potřebujete v krátké době získat hodně zákazníků
jestliže chcete lidem připomenout, že jste „stále tady“
když kandidujete a poptáváte billboardovou kampaň pro volby do Poslanecké sněmovny, Senátu, na komunální volby nebo třeba volby zahrádkářů
pokud chystáte velký výprodej a vyprazdňujete sklady
v případě, že pořádáte velkou kulturní, zábavní akci, festival, koncert
jestliže chcete být vidět mnohem více než konkurence

Buďte pořádně vidět

Navrhneme a vyrobíme reklamu s ohledem na její formu, umístění i cílovou skupinu zákazníků. Citylighty vytiskneme na translucentní průsvitné médium, ať září i tehdy, když „jde slunce spát.“

Billboardy, bigboardy, moderní čtvercové double bigboardy nebo megaboardy vytiskneme plnobarevně na pásy Blueback papíru, na jediné velkoformátové LED tiskárně svého druhu v ČR.

Využijte unikátní velkoformátovou LED a UV technologii a získejte cenově zajímavou reklamu, odolnou počasí i slunečnímu svitu.

Vyberte si typ reklamy nebo
si nechte poradit od nás


Plnobarevné Citylighty na translucentní fólii

Standardní formát citylightu tištěný technologií s dobrou UV odolností. Tiskneme na průsvitné translucentní fólie, ideální pro použití v prosvětlených reklamních vitrínách na zastávkách a v nákupních centrech.

Běžný formát 118,5 × 175 cm
Cena na dotaz.

Euro billboard na blueback papíře

Běžně používaná velikost billboardu. Tiskneme na několik pruhů, které se při výlepu spojí, na blueback papír s modrou zadní stranou pro zamezení průsvitu podkladové plochy. Tisk na velkoformátové LED technologii s dobrou odolností proti klimatickým vlivům i slunečnímu záření.

Výsledný formát 510 × 240 cm.
Cena na dotaz.

Bigboard, Double bigboard, megaboard na blueback papíře

Speciální větší formáty billboardů. Tiskneme na několik pruhů, které se při výlepu spojí, na blueback papír s modrou zadní stranou pro zamezení průsvitu podkladové plochy. Tisk na velkoformátové LED technologii s dobrou odolností proti klimatickým vlivům i slunečnímu záření

Formáty na přání.
Cena na dotaz.

Kdy a jak vám plakáty doručíme?

Termín vyhotovení zakázky je na domluvě. Cena dopravy 120 Kč + DPH, doprava na dobírku 150 Kč + DPH. Zakázku vám přiveze kurýr DPD.

Objednejte si tisk kalendářů a potěšte zákazníky.

Co jsme například vytiskli?
Omrkněte galerii citylightů a billboardů


Pár tipů od šéfgrafika,
jak připravit velkoformátovou reklamu


Kam citylighty a billboardy například umístit?

Průsvitné citylighty na translucentní fólii jsou určené do standardizovaných prosvětlených reklamních vitrín a stojanů na autobusových zastávkách, v nákupních centrech, foyer, halách.

Tištěné billboardy, bigboardy a megaboardy všech formátů se hodí k výlepu na velikostně odpovídající reklamní stojany.

Na co myslet, když připravujete citylighty, billboardy? Šéfgrafik radí pár tipů:

  • Na velkoformátovou reklamu použijte dobře čitelné písmo, alespoň 20 bodů. Záleží však na typu fontu i pohledové vzdálenosti tiskoviny.

  • Grafické podklady doporučujeme vytvářet v profesionálních programech, které umožňují pracovat s barevnými profily a PDF výstup se z nich dá exportovat ve vyšším rozlišení, protože v on-line programech dostupných zdarma může být problém v přesnosti barev, podání průhlednosti. Záleží, jaký výsledek očekáváte.

  • Při návrhu velkoformátové reklamy se raději zaměřte na jednoduchost sdělení než přehnanou kreativu. Trošku více času mohou mít lidé na zastávce MHD, když se dívají na citylight. Ale řidiči mají na zaregistrování reklamního sdělení umístěného na billboardu je pár sekund.
  • Soubor připravte v barevném režimu CMYK, ve formátu PDF (1.3 PDF/x-1a:2001), používejte ICC profil Fogra39

Přemýšlíte, jak na to? Napište nám, co chcete prodat či nabídnout, o čem informovat. Ozveme se rychle a vymyslíme za vás.

IČ: 25296442, DIČ: CZ25296442
Bankovní účet: 196681062 / 0600
© 2018 Agentura Promotion, v.o.s.
Antonína Dvořáka 569
511 01 Turnov

Pondělí - Pátek
8:00 - 16:30