Bannery a plachty

prodáte i jachty

Každému se nepovede mít obchod na hlavní třídě. Třeba máte prodejnu v boční uličce, provozovnu na periferii. A i když se snažíte, jak můžete, možná zákazníci chodí málo.

Proč? Protože šeptanda vždy nestačí

Chcete o sobě dát víc vědět? Získejte pozornost pomocí bannerů, plachet transparentů.

Pořiďte si reklamní banner, transparenty a plachty s oky, propagační cedule a desky.

Materiály potiskneme do šíře 1,6 metru, délky plachty 50 metrů a tloušťky desky 13 mm na speciální velkoplošné hybridní UV-LED tiskárně.

Pověste reklamní transparenty na fasádu domu, plot, zeď, ať k vám nalákají nové zákazníky.

K čemu se hodí bannery, plachty, transparenty?

Vždy a všude, kde chcete pořádně zaujmout – buďte vidět na domě ve městě, na plotě při fotbalovém zápase, na zdi u parkoviště nebo křižovatky, na ceduli v rukou reklamního maskota.

Na co reklamní bannery, cedule, plachty využijete?


Obchod

k propagaci obchodu, prodejny, restaurace, provozovny. Také, když chcete viditelně nabídnout nové služby, zboží, výprodejové slevy.

Sponzoři

sponzorujete-li sportovní turnaj, zápas, utkání, reklamní akci, či jinou událost.

Volby

jestliže kandidujete a potřebujete na reklamní plochy umístit prezentaci pro volby do Poslanecké sněmovny, Senátu, na komunální volby.

Orientace

v případě, když chcete nasměrovat turisty, cyklisty k sobě do občerstvení, bistra, pokud míříte na veletrh, potřebujete viditelně označit a vyzdobit svůj veletržní stánek.

Slevy

když například vyhlašujete akční ceny v obchodě, degustaci v restauraci, vinotéce, ochutnávku v cukrárně – reklamní transparent natáhnete třeba na zeď nad vchod nebo výlohu

Organizace

máte-li na starost organizaci akcí v kulturním domě, divadle, kině, nebo na stěně v provozovně pro upoutání na novinku.

Buďte pořádně vidět i na ulici

Navrhneme a vyrobíme reklamní transparent, ceduli, desku, banner s oky, potiskneme i silné desky o tloušťce do 13 mm. Desky do délky 3 metrů potiskneme přímo, delší materiály polepíme samolepkou.

Využijte moderní velkoplošnou hybridní UV-LED technologii, získejte levné plnobarevné transparenty, bannery odolné počasí i slunečnímu svitu.

Vyberte si typ banneru, transparentu,
desky nebo si nechte poradit od nás


Laserové gravírování na kovové propisky a pera za super cenu

Použití pro dárkové, prezentační a reklamní předměty. Gravírování od pár kusů, jemné podání grafiky. Rychlé dodání za příznivou cenu.

Gravírování na kov, plast, dřevo, karton.
Cena na dotaz

Laserové gravírování na kožené, kartonové diáře, kožené peněženky

Využití na signování menšího nákladu kožených peněženek, diářů, klíčenek z kůže, kartonu, lakovaného dřeva. Gravírování od pár kusů, jemné podání grafiky.

Gravírování do rozměru 100 × 100 mm
Cena na dotaz

Kdy a jak vám bannery dodáme?

Termín vyhotovení zakázky je na domluvě. Cena dopravy 120 Kč + DPH, doprava na dobírku 150 Kč + DPH. Zakázku vám přiveze kurýr DPD.

Objednejte si reklamní bannery a získejte nové zákazníky.

Co jsme například vyrobili?
Omrkněte galerii bannerů


Pár tipů od šéfgrafika,
jak připravit reklamní bannery


Kam transparenty, bannery, reklamní desky umístit

Umístěte transparenty a reklamu na stěnu domu, zeď u chodníku, plot u křižovatky, na zábradlí fotbalového hřiště, mantinel hokejové lední plochy, na stánek pod sjezdovkou nebo nad výlohu obchodu, restaurace, kavárny. Transparent se dá také napnout mezi sloupy, pro krátké využití i mezi stromy.

Na co myslet, když připravujete reklamní bannery, transparenty, desky? Šéfgrafik radí pár tipů:

  • Na plakáty použijte dobře čitelné písmo, alespoň 20 bodů. Záleží však na typu fontu i pohledové vzdálenosti tiskoviny.

  • Grafické podklady doporučujeme vytvářet v profesionálních programech, které umožňují pracovat s barevnými profily a PDF výstup se z nich dá exportovat ve vyšším rozlišení, protože v on-line programech dostupných zdarma může být problém v přesnosti barev, podání průhlednosti. Záleží, jaký výsledek očekáváte.

  • Při návrhu plakátů se raději zaměřte na jednoduchost sdělení než přehnanou kreativu.

  • Soubor připravte v barevném režimu CMYK, ve formátu PDF (1.3 PDF/x-1a:2001), používejte ICC profil Fogra39. Pokud je grafika až do kraje, je nutná spadávka, ideálně 3 mm. Správná velikost odpovídající tisku je 1:1.

Přemýšlíte, jak na to? Napište nám, co chcete prodat či nabídnout, o čem informovat. Ozveme se rychle a vymyslíme za vás.

Poptávka tisku banneru

Please let us know your name.
Please let us know your email address.
Please write a subject for your message.
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Please let us know your message.
IČ: 25296442, DIČ: CZ25296442
Bankovní účet: 196681062 / 0600
© 2018 Agentura Promotion, v.o.s.
Antonína Dvořáka 569
511 01 Turnov

Pondělí - Pátek
8:00 - 16:30