Prospekty a katalogy

pro firmy i zoology

Máte více druhů zboží, služeb, nabídek? Možná se snažíte vyhovět co nejvíce zákazníkům, ale odezva je přesto slabá.

Proč zákazníci neobjednávají? Třeba se ve vašem sortimentu ztrácejí.

Dejte prezentaci produktů řád a zákazníkům do ruky katalog nebo brožuru.

Využijte malonákladový digitální tisk brožur, katalogů, vázaných zpravodajů, občasníků, firemních magazínů se šitou vazbou V1 nebo lepenou vazbou V2 – paperpack.

Tiskneme, skládáme a šijeme brožury formátů A6, A5, A4, A3 nebo jiných rozměrů podle dohody na moderní digitální rychlotiskárně. Díky tomu vám brožury a katalogy dodáme levně, na přání expres.

Barevné i černobílé, na křídovém nebo jiném papíře o různé gramáži podle výběru.

Přemýšlíte, jak graficky vytvořit katalog? Nechte to na nás. Zaujměte zákazníky vkusně navrženou brožurou s přehledem sortimentu nebo služeb.

K čemu dnes brožury a katalogy?

I v době elektronické brožurkami lidé listují. Pokud vy ne, zeptejte se známých, jestli si rádi prohlížejí například prodejní nabídky supermarketů a hobbymarketů, kterými se pravidelně plní poštovní schránky. Že ano? Nechte si vytvořit vlastní prezentační brožurky nebo třeba skládané letáky.

Na co digitální tisk brožur,
časopisů, katalogů využijete?


Ukázka

když chcete zákazníkům ukázat nabídku zboží, produktů, výrobků, jestliže představujete nové služby, kurzy, semináře, vzdělávací programy

Nabídka

máte-li cestovní kancelář nebo agenturu a pořádáte zájezdy, zařizujete klientům dovolenou, když vydáváte firemní magazín, časopis nebo periodikum zájmového spolku

Portfolio

pokud kreslíte, fotografujete, malujete, navrhujete, zabýváte se modelingem, stylingem, vizáží a chcete zájemcům předat své tištěné portfolio nebo book

Představte lidem přehledně své produkty a služby.

Navrhneme a vyrobíme grafickou parádu, katalog, brožurku, brožuru, magazín, časopis, prospekty, skládané letáky v rozměrech a podobě na přání, na různé typy a gramáže papíru.

Pokud chcete, opatříme laminací, perforací, sešijeme nebo slepíme.

Vyberte si typ brožury
nebo si nechte poradit od nás


Laserové gravírování na kovové propisky a pera za super cenu

Použití pro dárkové, prezentační a reklamní předměty. Gravírování od pár kusů, jemné podání grafiky. Rychlé dodání za příznivou cenu.

Gravírování na kov, plast, dřevo, karton.
Cena na dotaz

Laserové gravírování na kožené, kartonové diáře, kožené peněženky

Využití na signování menšího nákladu kožených peněženek, diářů, klíčenek z kůže, kartonu, lakovaného dřeva. Gravírování od pár kusů, jemné podání grafiky.

Gravírování do rozměru 100 × 100 mm
Cena na dotaz

Kdy a jak vám brožury, katalogy, magazíny doručíme?

Běžné zakázky odesíláme do 48 hodin od objednávky. Na přání vám zakázku doručíme expres, s odesláním do 24 hodin. Cena dopravy 120 Kč + DPH, doprava na dobírku 150 Kč + DPH. Zakázku vám přiveze kurýr DPD.

Objednejte si tisk brožur, magazínů, katalogů a získejte nové zákazníky.

Co jsme například vytiskli?
Omrkněte galerii brožur


Pár tipů od šéfgrafika,
jak připravit brožury


Jak brožury a katalogy dostat k zákazníkům

Rozdávejte brožury na veletrhu, v provozovně, během kulturní nebo hudební akce, umístěte katalogy a nabídkové prospekty do reklamního stojanu v obchodě, restauraci, rozešlete firemní magazín zákazníkům, klientům, obchodním partnerům, rozdejte časopis nebo občasník zaměstnancům nebo prostřednictvím kamelotů zájemcům na ulici.

Vybavte zákazníky brožurkou, katalogem, ať se jim lépe vybírá z vaší nabídky.

Na co myslet, když připravujete plakáty? Šéfgrafik radí pár tipů:

  • Na plakáty použijte dobře čitelné písmo, alespoň 20 bodů. Záleží však na typu fontu i pohledové vzdálenosti tiskoviny.

  • Grafické podklady doporučujeme vytvářet v profesionálních programech, které umožňují pracovat s barevnými profily a PDF výstup se z nich dá exportovat ve vyšším rozlišení, protože v on-line programech dostupných zdarma může být problém v přesnosti barev, podání průhlednosti. Záleží, jaký výsledek očekáváte.

  • Při návrhu plakátů se raději zaměřte na jednoduchost sdělení než přehnanou kreativu.

  • Soubor připravte v barevném režimu CMYK, ve formátu PDF (1.3 PDF/x-1a:2001), používejte ICC profil Fogra39. Pokud je grafika až do kraje, je nutná spadávka, ideálně 3 mm. Správná velikost odpovídající tisku je 1:1.

Přemýšlíte, jak na to? Napište nám, co chcete prodat či nabídnout, o čem informovat. Ozveme se rychle a vymyslíme za vás.

Výhody pro vás

Reklamní nápady

Expresní výroba a tisk do 24 hodin

Pokud si vyberete zpracování zakázky expres, v pracovních dnech ji hotovou k vám odešleme do 24 hodin. Běžné zakázky odesíláme do 48 hodin od objednávky.

Doprava zdarma pro objednávky za 999 Kč

Objednejte si alespoň za 999 Kč (+ DPH) a získejte dopravu grátis. Běžná cena dopravy je 120 Kč + DPH, doprava na dobírku 150 Kč + DPH. Zakázku přiveze kurýr DPD.

Nejmodernější technologie výroby

Pravidelně inovujeme tiskový a výrobní park, používáme nejnovější technologie. Některé stroje provozujeme jako jediní v České republice.

Poptávka tisku brožur

Please let us know your name.
Please let us know your email address.
Please write a subject for your message.
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Please let us know your message.
Neplatný vstup
IČ: 25296442, DIČ: CZ25296442
Bankovní účet: 196681062 / 0600
© 2018 Agentura Promotion, v.o.s.
Antonína Dvořáka 569
511 01 Turnov

Pondělí - Pátek
8:00 - 16:30