Reklamní polepy na auto a výlohy

rychle, levně, s UV odolností

Polep aut a výlohy, jakékoliv rozlohy. Natiskneme One Way Vision fólii, nalepíme na sklo i na karoserii tištěnou nebo řezanou grafiku. Získejte reklamní polep na auto, autobus nebo výlohu prodejny, servisního místa, rychle za fajn peníz. 

Ahoj, já vůbec nevím, že tohle děláte, přitom říkáš, že máte v regionu dost aut, které rozvážejí zboží. Vlastně ani netuším, kde máte prodejnu...

Provozujete obchodní síť, výrobnu, servis, restauraci, ale ani vaši známí nevědí, čím se přesně zabýváte a kde sídlíte? Dejte o svém podnikání více vědět, buďte lidem na očích.

Využijte reklamní nosiče, které už stejně zřejmě máte – firemní vozový park. Pořiďte si reklamní polepy na auto. Nechte také propagací polepit výlohu obchodu, výrobny, provozovny, servisního místa, aby k vám zákazníci trefili.

Tištěná i řezaná grafika s UV odolností brožury a katalogy?

Vyrobíme vám na míru reklamní a firemní polepy aut, ale třeba i autobusu. Auto polepy tiskneme na matné, lesklé PVC samolepky s odolností proti UV záření a klimatickým podmínkám. Vydrží vám mnoho let.

Na zadní skla auta a výlohu průhlednou One Way Vision fólii

Aby bylo stále dobře vidět skze zadní okna automobilu, výlohy obchodu, restaurace nebo autobusové zastávky MHD, vytiskneme propagaci na děrované One Way Vision fólie, které jsou z jedné strany průhledné a z druhé mají reklamní sdělení.
Podle potřeby různé technologie výroby reklamy vhodně kombinujeme.

Na co se polep aut, výlohy
a dalších ploch hodí?


Auto

když máte firemní auto nebo celý vozový park – aby o vás zákazníci více věděli

Nabídka

jestliže pořádáte hody, kulturní akci, koncert, festival – dodávka je jezdícím billboardem

Akce

pokud chcete nasměrovat turisty, cyklisty k sobě do kiosku a není k dispozici vhodná reklamní plocha – zaparkujte u odbočky polepený automobil

Představte lidem přehledně své produkty a služby.

Navrhneme a vyrobíme grafickou parádu, katalog, brožurku, brožuru, magazín, časopis, prospekty, skládané letáky v rozměrech a podobě na přání, na různé typy a gramáže papíru.

Pokud chcete, opatříme laminací, perforací, sešijeme nebo slepíme.

Vyberte si typ brožury
nebo si nechte poradit od nás


Tištěný barevný polep na auto nebo výlohu s UV odolností na PVC fólie

Univerzální plnobarevný tisk zářivými nebo pastelovými barvami i bílou barvou s dobrou UV odolností na samolepicí PVC i papírové fólie. Vhodná technologie i pro výrobu složitějších reklamních návrhů.

Tisk do šíře 1625 mm
Cena na dotaz

Tištěný barevný polep na jednostranně průhlednou fólii One Way Vision

Ideální pro polep skleněných ploch, zadních oken automobilů, autobusů, tramvají, vlaků, na skleněné výlohy obchodů, autobusových zastávek MHD. Z jedné strany je vidět ven, druhá strana je potištěná reklamou.

Tisk do šíře 1625 mm
Cena na dotaz

Řezaná grafika z dlouhodobě odolných barevných fólií

Vysoce odolná a cenově výhodná klasika – reklamní grafika pro polep aut, výlohy, vyřezávaná z barevných fólií.

Řezaná grafika i pro velké plochy
Cena na dotaz

Co jsme například realizovali?
Omrkněte galerii polepů


Pár tipů od šéfgrafika,
jak připravit reklamní polep


Kam polepy například umístit

Umístěte polepy ploch na výlohu obchodu, servisního místa, restaurace, kavárny, cukrárny, ale raději decentně, aby hosté viděli ven.

Na přání vám auto polepíme přímo u nás, anebo výlohu u vás.

Na co myslet, když připravujete výrobu polepu? Šéfgrafik radí pár tipů:

  • Použijte dobře čitelné písmo, záleží na typu fontu i pohledové vzdálenosti
  • Grafické podklady doporučujeme vytvářet v profesionálních programech, které umožňují pracovat s barevnými profily a PDF výstup se z nich dá exportovat ve vyšším rozlišení, protože v on-line programech dostupných zdarma může být problém v přesnosti barev, podání průhlednosti. Záleží, jaký výsledek očekáváte.

  • Při návrhu plakátů se raději zaměřte na jednoduchost sdělení než přehnanou kreativu.

  • Soubor připravte v barevném režimu CMYK, ve formátu PDF (1.3 PDF/x-1a:2001), používejte ICC profil Fogra39. Pokud je grafika až do kraje, je nutná spadávka, ideálně 3 mm. Správná velikost odpovídající tisku je 1:1.

Přemýšlíte, jak na to? Napište nám, co chcete prodat či nabídnout, o čem informovat. Ozveme se rychle a vymyslíme za vás.

Výhody pro vás

Reklamní nápady

Expresní výroba a tisk do 24 hodin

Pokud si vyberete zpracování zakázky expres, v pracovních dnech ji hotovou k vám odešleme do 24 hodin. Běžné zakázky odesíláme do 48 hodin od objednávky.

Doprava zdarma pro objednávky za 999 Kč

Objednejte si alespoň za 999 Kč (+ DPH) a získejte dopravu grátis. Běžná cena dopravy je 120 Kč + DPH, doprava na dobírku 150 Kč + DPH. Zakázku přiveze kurýr DPD.

Nejmodernější technologie výroby

Pravidelně inovujeme tiskový a výrobní park, používáme nejnovější technologie. Některé stroje provozujeme jako jediní v České republice.
IČ: 25296442, DIČ: CZ25296442
Bankovní účet: 196681062 / 0600
© 2018 Agentura Promotion, v.o.s.
Antonína Dvořáka 569
511 01 Turnov

Pondělí - Pátek
8:00 - 16:30