Kalendáře, plány

všechny dny jsou dány

„Kolikátého dnes je? A kdy má přijít ten pan Novák?“ Častá otázka ve firmách, na úřadech, v dílnách i kancelářích. Jenže zrovna ne a ne si vzpomenout. Jak zjistit datum bleskurychle?

Nejrychlejší je podívat se na stolní nebo nástěnný kalendář. Data, dny i záznamy jsou na nich vidět pořád, celoročně. Stačí jen včas otočit list. Když to bude navíc váš vlastní kalendář, fotokalendář, s vaší grafikou, logem, sdělením, je to ještě lepší. Máte reklamu zdarma, po celý rok.

Darujte nástěnný foto kalendář nebo stolní kalendář z vlastních fotek svým klientům, obchodním partnerům, zákazníkům, ať vás mají pořád na očích.

Objednejte si tisk kalendářů s vlastní grafikou a popisem od 120 Kč/ks + DPH.

Vyrobíme plnobarevné firemní kalendáře ve vysokém rozlišení na zakázku, nástěnné kalendáře, stolní kalendáře, plánovací kalendáře i kapesní minikalendáříky. Tiskneme na moderní digitální rychlotiskárně, na přání expres.

Po dohodě vám pomůžeme s přípravou grafiky vlastních kalendářů a vysázíme fotokalendář k tisku.

Které typy kalendářů vyrábíme?
Vyberte si


Nástěnné foto kalendáře

vyrábíme na šířku nebo na výšku, nejčastěji ve formátu A3, po dohodě vytiskneme kalendáře s fotografiemi až do kraje – na spad. Kalendáře mají jednu titulní stranu a 12 stran s kalendáriem a jednostranným tiskem. Pro větší pevnost je na konci kalendáře vložený kartonový papír o vyšší gramáži. Listy spojuje bílá nebo černá drátěná vazba, podle výběru, kalendář má háček pro snadné zavěšení.

Stolní otočné kalendáře

mívají počet stran odpovídající počtu týdnů roku, stránky jsou tištěné oboustranně. Vpředu je úvodní strana s grafikou nebo fotografií, vzadu pro zpevnění kartonový papír o vyšší gramáži. Listy spojuje bílá nebo černá drátěná vazba, podle výběru

Plánovací kalendář

je oblíbenou pomůckou stolů v kancelářích, dílnách, výrobách. Vytiskneme vám týdenní, měsíční, půlroční nebo roční kalendáře pro celou firmu. Arch jednoduše položíte na stůl jako podložku nebo připevníte na zeď. Můžete do něj zapisovat záznamy na každý den, které pak máte stále po ruce. Dodáme vám jednoarchové stolní plánovací kalendáře ve vysokém rozlišení do formátu A3. Pro vášnivé plánovače vyrobíme v mírně nižším rozlišení stolní plánovací mapy ve formátech A2, A1, B1, A0 – až do rozměru 841 × 1189 mm. A máte tak velký stůl?

Kapesní kalendáříky

tiskneme jako kartičky, většinou ve formátu vizitky 55 × 85 mm, na přání pro větší odolnost laminujeme.

Chybí vám fotografie, grafika? Dodáme nebo si vyberte hotové kalendáře

Pokud vám chybí vlastní fotografie nebo grafika pro výrobu kalendáře, po dohodě nákup snímků zprostředkujeme. Anebo si vyberte některý z autorských kalendářů od fotografů, s nimiž spolupracujeme.

Vyberte si typ vizitky, jmenovky,
kartičky nebo si nechte poradit od nás


Plnobarevné vizitky, jmenovky na kvalitním bílém papíře, jednostranné nebo oboustranné

Univerzální použití pro rozdávání klientům na schůzce, obchodním partnerům na veletrhu, při jednání, zákazníkům v obchodě. Expresní tisk i v malém nákladu, skvělé podání barev digitální laserové rychlotiskárny. Rychlé dodání za příznivou cenu.

Standardní formát 90 × 50 mm nebo euroformát 85 × 55 mm, anebo formát na přání.
Cena od 0,60 Kč/ks.

Zlacené, laminované plnobarevné vizitky na kvalitním bílém nebo strukturovaném papíře, jednostranné, oboustranné, skládané

Chcete-li zaujmout originálními vizitkami, kartičkami, nechte si je opatřit zlatotiskem, anebo laminací. Oblíbené jsou také skládané rozevírací navštívenky. Expresní tisk i v malém nákladu, skvělé podání barev digitální laserové rychlotiskárny. Rychlé dodání za příznivou cenu.

Formáty na přání.
Cena na dotaz

Kdy a jak vám kalendáře doručíme?

Termín vyhotovení zakázky je na domluvě. Cena dopravy 120 Kč + DPH, doprava na dobírku 150 Kč + DPH. Zakázku vám přiveze kurýr DPD.

Objednejte si tisk kalendářů a potěšte zákazníky.

Co jsme například vytiskli?
Omrkněte galerii kalendářů


Pár tipů od šéfgrafika,
jak připravit kalendáře


Jak dnes distribuovat foto kalendáře?

 • Rozdejte nástěnné firemní kalendáře obchodním partnerům, klientům na konci roku jako dárek.
 • Posílejte foto kalendáře významným zákazníkům jako odměnu za spolupráci.
 • Darujte stolní kalendáře s potiskem oblíbeným úřednicím za jejich ochotu.
 • Rozneste plánovací kalendáře zaměstnancům, kolegům, spolupracovníkům.
 • Přibalte kapesní minikalendáříky do zásilek posílaných zákazníkům.
 • Rozdávejte kapesní kalendáře na veletrhu zájemcům o vaše služby, produkty.
 • Nechte si vyrobit kalendáře na zakázku u příležitosti kulturní akce, setkání, srazu a nabídněte je účastníkům.
 • Umístěte kalendárium na druhou stranu vizitek, navštívenek, zákaznických kartiček a pak na nich zakroužkujte termín příští schůzky.

Na co myslet, když připravujete kalendáře? Šéfgrafik radí pár tipů:

 • Na kalendáře použijte dobře čitelné písmo. Záleží však na typu fontu i pohledové vzdálenosti. Na listovací stolní kalendář se lidé dívají zblízka, na rozměrný stolní kalendář z větší dálky.

 • Grafické podklady doporučujeme vytvářet v profesionálních programech, které umožňují pracovat s barevnými profily a PDF výstup se z nich dá exportovat ve vyšším rozlišení, protože v on-line programech dostupných zdarma může být problém v přesnosti barev, podání průhlednosti. Záleží, jaký výsledek očekáváte.

 • Při návrhu kalendářů se raději zaměřte na jednoduchost sdělení než přehnanou kreativu.

 • Soubor připravte v barevném režimu CMYK, ve formátu PDF (1.3 PDF/x-1a:2001), používejte ICC profil Fogra39. Pokud je grafika až do kraje, je nutná spadávka, ideálně 3 mm. Správná velikost odpovídající tisku je 1:1.

Přemýšlíte, jak kalendář vytvořit? Napište nám své přání. Ozveme se rychle, naceníme, připravíme.

IČ: 25296442, DIČ: CZ25296442
Bankovní účet: 196681062 / 0600
© 2018 Agentura Promotion, v.o.s.
Antonína Dvořáka 569
511 01 Turnov

Pondělí - Pátek
8:00 - 16:30