Samolepky s ořezem

ať zákazník je nalezen. Vyrobíme UV odolné plnobarevné samolepky, nálepky, štítky.

Jak se odlišit od konkurence a upevnit se zákazníky vztah? Třeba firemními samolepkami. Rozdávejte nálepky na veletrhu, na promo akcích, označujte jimi odesílané balíčky a zboží, nalepte si je v týmu na diáře nebo třeba na notebook. Bude tak hezky vidět, jakou značku zastupujete.

Nechte si vyrobit plnobarevné samolepky s ořezem, polepit výlohy obchodu, nalepte samolepky na auto.

Plnobarevné, odolné samolepky tiskneme na moderním plotru do šíře 1625 mm UV inkousty odolnými slunečnímu záření, na přání také přímou bílou barvou s vysokým krytím, v rozlišení 1440 DPI. Samolepky pro snadné vyjmutí z tiskového archu ořezáváme.

Samolepicí štítky, etikety, samolepky mívají kruhový, oválný, čtvercový, obdélníkový i jakýkoliv nepravidelný tvar. Samolepky a nálepky mohou být klasické na bílé PVC, polymerové fólii, zachovávají si tvar i po delší době, udávaná odolnost je cca 5 let. Vyrobíme vám také samolepky transparentní, průhledné, tištěné přímou bílou barvou, na kterou dále podle potřeby nanášíme CMYK barvy, anebo naopak.

Získejte vlastní firemní samolepky na sklo i jiné materiály, samolepicí etikety a štítky.

Jak mohou samolepky vypadat a k čemu se hodí?

Rozdávejte reklamní samolepky na veletrhu, konferenci, na promo akcích v obchodě, lepte je na balíky i odesílané obálky.

Samolepicí etikety a štítky mohou mít rozměr jen pár centimetrů, autosamolepky a nalepovací fólie několik desítek cm, UV samolepky na okna i pár metrů.

Na co tisk samolepek využijete?


Když pořádáte vystoupení, sraz hudebníků, zájmové setkání, metalový koncert nebo soutěž – rozdejte samolepky účastníkům, ať vám dělají reklamu na příště
jestliže provozujete e-shop – lepte samolepky na odesílané zásilky, balíky i obálky – budou vám dělat reklamu i během dopravy
nalepte si samolepky na firemní diáře, notebooky, auta, výlohu obchodu

Šiřte se světem

Navrhneme a vyrobíme malé samolepky s ořezem, autosamolepky ve větších sériích, UV samolepky na okna, samolepicí fólie s potiskem, PVC samolepky, samolepicí etikety a štítky na zakázku. Tiskneme UV inkousty v barevné škále CMYK i přímou bílou barvou. Samolepky mohu být také zalaminované.

Vyberte si typ samolepek
nebo si nechte poradit od nás


Plnobarevné PVC samolepky kruhové, čtvercové, libovolných tvarů s ořezem

Podle zvoleného média pro použití v interiéru i exteriéru. Digitální, expresní tisk, skvělé podání barev, ořez pro snazší vyjmutí z tiskového archu. Možno tisknout bílou v kombinaci s CMYK barvami, na transparentní průhlednou fólii, pro větší odolnost samolepky zalaminovat. Rychlé dodání za příznivou cenu.

Formáty, média, další úpravy dohodou.
Cena na dotaz

Kdy a jak vám samolepky doručíme?

Termín vyhotovení zakázky je na domluvě. Cena dopravy 120 Kč + DPH, doprava na dobírku 150 Kč + DPH. Zakázku vám přiveze kurýr DPD.

Objednejte si tisk kalendářů a potěšte zákazníky.

Co jsme například vyrobili?
Omrkněte galerii samolepek


Pár tipů od šéfgrafika,
jak připravit samolepky


Pro technické experty

  • Tisk do šířky 1625 mm, ořez samolepek na řezacím plotru
  • UV inkousty CMYK + přímá bílá barva s vysokým krytím

  • Tiskové rozlišení 1440 DPI

Na co myslet, když připravujete samolepky? Šéfgrafik radí pár tipů:

  • Použijte dobře čitelné písmo, záleží na typu fontu i pohledové vzdálenosti
  • Grafické podklady doporučujeme vytvářet v profesionálních programech, které umožňují pracovat s barevnými profily a PDF výstup se z nich dá exportovat ve vyšším rozlišení, protože v on-line programech dostupných zdarma může být problém v přesnosti barev, podání průhlednosti. Záleží, jaký výsledek očekáváte.

  • Při návrhu samolepek se raději zaměřte na jednoduchost sdělení než přehnanou kreativu.

  • Soubor připravte v barevném režimu CMYK, ve formátu PDF (1.3 PDF/x-1a:2001), používejte ICC profil Fogra39. Pokud je grafika až do kraje, je nutná spadávka, ideálně 3 mm. Správná velikost odpovídající tisku je 1:1.

Přemýšlíte, jak na to? Napište nám, co chcete prodat či nabídnout, o čem informovat. Ozveme se rychle a vymyslíme za vás.

IČ: 25296442, DIČ: CZ25296442
Bankovní účet: 196681062 / 0600
© 2018 Agentura Promotion, v.o.s.
Antonína Dvořáka 569
511 01 Turnov

Pondělí - Pátek
8:00 - 16:30