pf přání, oznámení

Novoročenky – popřejte písmenky.

Vytiskneme novoroční přání, PF, oznámení o promoci, svatební oznámení, vše na míru.

Jak popřát obchodním partnerům a zákazníkům vše dobré v novém roce? Nejlépe osobně. Ale když jich máte mnoho a času málo, jde to těžko. Rozešlete firemní novoročenky, novoroční pf přání.

Už od 19. století si lidé originální pf přání předávají. Jedním z velkých šiřitelů byl Karel Chotek, který novoroční přáníčka přátelům posílal jako omluvenku, že se nemůže dostavit a popřát osobně.

Od té doby si vánoční a novoroční přání posílají lidé po celém světě. Pf se dostaly také do firemní komunikace a dnes jsou firmy a jiné organizace jedním z jejich největších rozesílatelů.

Tiskneme novoročenky, pf a jiná přání, oznámení, běžných i nestandardních formátů na silnější bílé i grafické papíry laserovou tiskovou technologií o rozlišení 1200 DPI, na přání expres.

K čemu se tisk přání hodí?

Laserový tisk přání využijete nejen před koncem roku pro výrobu novoročenek, ale také na tisk pozvánek, oznámení, slevových, věrnostních a dárkových poukázek, vstupenek.

Na co maloformátový tisk přání
a poukázek využijete?


chcete-li popřát obchodním partnerům, klientům, zákazníkům vše nejlepší v novém roce a poděkovat za spolupráci – pošlete jim novoročenky, pf novoroční přání
když pořádáte ples, koncert, divadelní představení – nechte si vytisknout plnobarevné vstupenky, poukázky
jestliže připravujete výstavu, vernisáž, zájmové setkání, degustaci vinotéky – rozešlete tištěné pozvánky ve formě karet
pokud provozujete penzion, hotel, ubytovací nebo relaxační zařízení, wellness, spa, restauraci – mějte k dispozici dárkové vouchery, věrnostní karty pro své hosty
kandidujete-li a realizujete kampaň pro volby do Poslanecké sněmovny, Senátu, na komunální volby – nechte si vytisknout a šiřte pozvánky na mítink, besedu, debatu s voliči
anebo když chcete potěšit významné zákazníky obchodu, e-shopu – pošlete jim dárkové nebo slevové poukázky

Potěšte ty, kterých si vážíte

Navrhneme a vyrobíme grafickou parádu, vytiskneme rozměr od malé kartičky po skládaná přání na bílý nebo grafický papír, na přání doplníme zlatotiskem, stříbrotiskem nebo laminací, vylepšíme perforací, složíme do požadované podoby.

Vyberte si typ přání, poukázek
nebo si nechte poradit od nás


Novoročenky, pf přání, tištěné barevně na silnějším bílém nebo grafickém papíře

Oblíbený typ novoročenek, přání, oznámení. Digitální expresní tisk, skvělé podání barev laserové tiskové technologie. Rychlé dodání za příznivou cenu

Formáty A5, A6, DL nebo formát na přání.
Cena na dotaz

Novoročenky, pf přání, oznámení tištěné barevně na bílém, grafickém papíře s další úpravou

Speciální typ novoročenek, přání. Digitální expresní tisk, skvělé podání barev laserové tiskové technologie, navíc zlatotisk, stříbrotisk, laminace nebo jiné úpravy s rychlým dodáním.

Formáty A5, A6, DL nebo formát na přání.
Cena na dotaz

Kdy a jak vám novoročenky, přání a poukázky doručíme?

Běžné zakázky odesíláme do 48 hodin od objednávky. Na přání vám zakázku doručíme expres, s odesláním do 24 hodin. Cena dopravy 120 Kč + DPH, doprava na dobírku 150 Kč + DPH. Zakázku vám přiveze kurýr DPD.

Objednejte si novoročenky, přání, pozvánky a potěšte zákazníky.

Co jsme například vytiskli?
Omrkněte galerii novoročenek a přání


Pár tipů od šéfgrafika,
jak připravit novoroční přání


Jak novoročenky předávat?

Předejte obchodním partnerům a klientům novoročenky osobně s malým dárkem, anebo je pošlete poštou v pěkné obálce. Můžete je zákazníkům také přibalit k zasílanému balíčku, anebo je vkládat do vánoční tašky k nákupu.

Může se hodit: 8 tipů, jak připravit novoroční přání. Mějte letos lepší novoročenky

Na co myslet, když připravujete novoročenky, pf přání? Šéfgrafik radí pár tipů:

  • Na novoročenky použijte dobře čitelné písmo, záleží na typu fontu. Lepší je 1 font, písmo než více různých typů písma.

  • Grafické podklady doporučujeme vytvářet v profesionálních programech, které umožňují pracovat s barevnými profily a PDF výstup se z nich dá exportovat ve vyšším rozlišení, protože v on-line programech dostupných zdarma může být problém v přesnosti barev, podání průhlednosti. Záleží, jaký výsledek očekáváte.

  • Při návrhu plakátů se raději zaměřte na jednoduchost sdělení než přehnanou kreativu.

  • Soubor připravte v barevném režimu CMYK, ve formátu PDF (1.3 PDF/x-1a:2001), používejte ICC profil Fogra39. Pokud je grafika až do kraje, je nutná spadávka, ideálně 3 mm. Správná velikost odpovídající tisku je 1:1.

Přemýšlíte, jak na to? Napište nám, co chcete prodat či nabídnout, o čem informovat. Ozveme se rychle a vymyslíme za vás.

Výhody pro vás

Reklamní nápady

Expresní výroba a tisk do 24 hodin

Pokud si vyberete zpracování zakázky expres, v pracovních dnech ji hotovou k vám odešleme do 24 hodin. Běžné zakázky odesíláme do 48 hodin od objednávky.

Doprava zdarma pro objednávky za 999 Kč

Objednejte si alespoň za 999 Kč (+ DPH) a získejte dopravu grátis. Běžná cena dopravy je 120 Kč + DPH, doprava na dobírku 150 Kč + DPH. Zakázku přiveze kurýr DPD.

Nejmodernější technologie výroby

Pravidelně inovujeme tiskový a výrobní park, používáme nejnovější technologie. Některé stroje provozujeme jako jediní v České republice.

Poptávka tisku PF PŘÁNÍ, OZNÁMENÍ

Please let us know your name.
Please let us know your email address.
Please write a subject for your message.
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Please let us know your message.
IČ: 25296442, DIČ: CZ25296442
Bankovní účet: 196681062 / 0600
© 2018 Agentura Promotion, v.o.s.
Antonína Dvořáka 569
511 01 Turnov

Pondělí - Pátek
8:00 - 16:30