Sedmero přínosů nástěnných fotokalendářů v propagaci – Využijte je také

Nástěnné fotokalendáře jsou oblíbené. Proč? Lidé je používají denně, mohou mít přidanou hodnotu, jsou cenově dostupné. Získáte díky nim prostor pro reklamu na mnoha zdech. Přečtěte si i další důvody.

Pěkné nástěnné foto kalendáře budou jako účinná forma propagačního sdělení fungovat vždy. Období brzkého podzimu je skoro nejzazší dobou pro jejich přípravu, pokud je chcete obchodním partnerům, klientům a zákazníkům věnovat jako dárek na závěr roku. Proč jsou nástěnné kalendáře tak oblíbené? Zjistěte sedmero důvodů v článku a využijte je také.

1) Lidé kalendáře používají denně

Darujte jim pěkný firemní fotokalendář a budou mít vaši značku stále na očích. Každý den se mnoho pracantů v kanceláři nebo obchodě potřebuje podívat, kolikátého dnes je. Doba je uspěchaná, je náročné si denně pamatovat nové datum. „Kolikátého dnes vlastně je?“ Stačí se mrknout na kalendář a během zlomku sekundy je jasno. Pomozte lidem, obdarujte je kalendářem na stěnu.

2) Kdy jsou letos státní svátky a volno? Zakomponujte do kalendáře i moudra

Hojně oblíbené dny jsou ty, kdy si mohou lidé během státních svátků užívat volna. Dopřejte jim tu radost a nechte si od grafika datumy státních svátků do svého kalendáře rovnou vyznačit. Ať se mohou vaši zákazníci na volno více těšit.

Většina nástěnných kalendářů má úvodní stranu a 12 stran pro 12 měsíců. To je pěkný prostor pro 12 mouder nebo 12 představení něčeho, čím se zabýváte. Oblíbené jsou například citáty od známých osobností.

3) Nástěnný kalendář uvidí více očí

Když mezi své klienty a třeba i oblíbené úředníky rozšíříte pěkné nástěnné kalendáře z vlastních fotek, je veliká šance, že je vystaví na stěnu ve svém obchodě nebo kanceláři. Tam jej mohou vidět zase jejich zákazníci, návštěvníci úřadu nebo firmy. Získáte tím propagaci zadarmo.

4) Reklamní mini billboard na zdi po celý rok

Pořádný nástěnný kalendář formátu A3 je takovou malou galerií obrázků. Když jej opatříte logem své firmy, funguje jako mini billboard. Hlavně tehdy, pokud jej sestavíte z parádních fotografií, které budou příjemcům kalendáře od vás blízké.

Domluvte se s místních fotografem, kupte si od něj licenci na jeho snímky ze svého regionu a vytvořte z nich kalendář, který nikdo z konkurence nemá. Je lepší se denně dívat na pěkné fotky svého města než obecné obrázky neznámých krajinek.

Drátěná vazba kalendáře na stěnu.

5) Nástěnný kalendář je žádanou pozorností

Nástěnný kalendář z fotek je oblíbeným dárkem – pokud jeho design není úplně mimo zájmy obdarovaného. Kalendář na stěnu je docela rozměrný. Díky tomu jen tak nezapadne, jako třeba klíčenka s potiskem. Aby mohl nástěnný kalendář sloužit, musí být pověšený na viditelném místě. Do zásuvky psacího stolu se zřejmě nevejde.

Obdarovaný jej tedy musí pověsit nebo alespoň opřít o zeď – pokud jej tedy nevyhodí, což se stává málokdy. Váš celoroční nosič propagace tak bude hezky vidět.

6) Tisk kalendářů už skoro za stovku

S příchodem levného digitálního tisku se snížila i cena výroby kalendářů v menších nákladech. Dnes si už nemusíte nechat vyrobit 1000 kalendářů, aby byly cenově zajímavé. Když si jich objednáte třeba jen stovku, zaplatíte za jeden kousek okolo 120 korun + dph. Ale vyrobíme vám i mnohem menší náklad. A sto dvacek kaček svým významným zákazníkům za jejich celoroční přízeň jistě věnujete.

7) Za rok znovu – budou chtít další

Jestliže se vám povede vytvořit pěkný fotokalendář, s čímž vám rádi pomůžeme, co myslíte, že se na konci příštího roku stane? Zákazníci se budou těšit na váš další kalendář. Dlouhodobý efekt zajištěn.

Jak vypadají firemní nástěnné kalendáře?

Nástěnné foto kalendáře vyrábíme na šířku nebo na výšku, nejčastěji ve formátu A3. Po dohodě vytiskneme kalendáře s fotografiemi až do kraje neboli „na spad.“

Kalendáře na stěnu mají jednu titulní stranu a 12 stran s kalendáriem a jednostranným tiskem. Pro větší pevnost je na konci kalendáře vložený kartonový papír o vyšší gramáží. Listy jsou spojené drátěnou vazbou, bílou nebo černou, podle výběru. Kalendář má háček pro snadné zavěšení.

Kromě nástěnných kalendářů vám vyrobíme také plánovací mapy na stůl, stolní kalendáře i kapesní mini kalendáříky.

Chcete zákazníky potěšit firemním kalendářem, ale nemáte čas řešit přípravu podkladů? Vyřešíme za vás, jen nám poskytnete své fotografie. Připravíme grafiku, kalendáře vyrobíme a dodáme až k vám. Pokud své fotky nemáte, můžeme nákup snímků zprostředkovat.

Nechte si spočítat cenu vlastních nástěnných foto kalendářů. Odpovídáme rychle.

IČ: 25296442, DIČ: CZ25296442
Bankovní účet: 196681062 / 0600
© 2018 Agentura Promotion, v.o.s.
Antonína Dvořáka 569
511 01 Turnov

Pondělí - Pátek
8:00 - 16:30