Zápisníky, diáře

pro šéfy i truhláře

Týdenní, denní plánovací diáře s potiskem nebo gravírováním.

Stává se vám, že občas zapomenete něco vyřídit, zařídit, někomu zavolat? Mít přehled v poznámkách i týdenním plánu je v podnikání důležité. Dnes podnikatelé, manažeři i živnostníci často zapisují poznámky nebo používají kalendář v chytrém mobilním telefonu. Ale papír je papír. V posledních letech jsou papírové diáře a zápisníky oblíbené, nových výrobců je několik. Co si tam zapíšete, to tam je, i když se mobilu vybije baterka.

Vybavte svůj firemní tým, obdarujte klienty, obchodní partnery plánovacím diářem v luxusním koženém nebo moderním kartonovém provedení s potiskem nebo laserovým gravírováním s logem firmy. Pořádek v poznámkách dělá přátele.

Potiskneme nebo laserem pogravírujeme plánovací, týdenní diáře, kožené, kartonové i z jiných materiálů už od pár kusů, na přání expres.

K čemu dnes diář?

Výhody papírového diáře a zápisníků: Funguje bez baterky, záznamy jsou hezky přehledné, rychle nalistujete, co je potřeba, nad papírem to lépe přemýšlí, šetříte svůj zrak – nezáří na vás displej mobilu nebo tabletu, nehrozí, že se vám „samo“ něco vymaže, zmizí. Navíc jsou moderní papírové diáře, bloky a zápisníky in!

Na co plánovací diáře,
záznamníky využijete?


když chcete vybavit svůj firemní tým, předat kolegům pracovní pomůcky, aby dobře prezentovali vaši firmu
zakládáte-li startup – sjednoťte si se členy týmu výbavu
pokud plánujete obdarovat své klienty, obchodní partnery, významné zákazníky – darujte jim plánovací diář s logem firmy a budou vám třeba dělat reklamu

Dopřejte lidem pořádek a lepší organizaci času s denním, týdenním diářem

Natiskneme, anebo vygravírujeme logo, slogan vaší firmy na kožený, koženkový, kartonový diář, už od pár kusů.

Poradíme, nabídneme
vhodný typ diářů


Diářů dnes existuje mnoho typů, rozměrů, od kapesních velikostí až po diáře, zápisníky a bloky formátu A3. Napište nám svoji představu, pomůžeme s výběrem, diáře pak potiskneme a dodáme až k vám do firmy.

Kdy a jak vám diáře, zápisníky doručíme?

Termín vyhotovení zakázky je na domluvě. Cena dopravy 120 Kč + DPH, doprava na dobírku 150 Kč + DPH. Zakázku vám přiveze kurýr DPD.

Objednejte si tisk kalendářů a potěšte zákazníky.

Co jsme například potiskli?
Omrkněte galerii diářů


Pár tipů od šéfgrafika,
jak připravit podklady na potisk


Pro technické experty

  • Maximální plocha potisku 330 × 500 mm
  • UV inkousty CMYK + bílá + lak s vysokým krytím a vynikající kvalitou potisku
  • Rozlišení 1500 DPI
  • Gravírovací DPSS laser. Maximální plocha gravírování 100 × 100 mm

Na co myslet, když připravujete podklady na potisk, gravírování diářů? Šéfgrafik radí pár tipů:

  • Použijte dobře čitelné písmo, záleží na typu fontu

  • Grafické podklady doporučujeme vytvářet v profesionálních programech, které umožňují pracovat s barevnými profily a PDF výstup se z nich dá exportovat ve vyšším rozlišení, protože v on-line programech dostupných zdarma může být problém v přesnosti barev, podání průhlednosti. Záleží, jaký výsledek očekáváte.

  • Při návrhu se raději zaměřte na jednoduchost sdělení, na diáře se hodí jen jednoduchý slogan nebo decentní logo než přehnaná kreativa.

  • Soubor připravte v barevném režimu CMYK, ve formátu PDF (1.3 PDF/x-1a:2001), používejte ICC profil Fogra39. Pokud je grafika až do kraje, je nutná spadávka, ideálně 3 mm. Správná velikost odpovídající tisku je 1:1.

Přemýšlíte, jak kalendář vytvořit? Napište nám své přání. Ozveme se rychle, naceníme, připravíme.

IČ: 25296442, DIČ: CZ25296442
Bankovní účet: 196681062 / 0600
© 2018 Agentura Promotion, v.o.s.
Antonína Dvořáka 569
511 01 Turnov

Pondělí - Pátek
8:00 - 16:30