Laserové gravírování

jedinečnost pohání

Přemýšlíte, čím letos obdarovat obchodní partnery, zákazníky a klienty? Levné plastové propisky rozdávají všichni, s nimi moc parády neuděláte. Zvolte něco více luxusního – kovové propisky a reklamní předměty s laserovým gravírováním.

Gravírování laserem dvoutónově

Pro „vypalování“ firemních log a nápisů používáme moderní gravírovací stroj – DPSS laserovou gravírovačku s 2tónovým gravírováním, díky kterému vám vytvoříme například stíny, a to až do rozměru grafiky 100 × 100 mm. Gravírovacím laserem ozdobíme i větší předměty, diáře, peněženky, podložky, plakety.

Ušetřete za předtiskovou přípravu a výrobu štočku. Nic takového u gravírování laserem není třeba. Na přání gravírujeme i expres. Laserem gravírované kovové propisky, dárkové a reklamní předměty mají luxusní vzhled.

Gravírujeme na kovové propisky, na kovy oxidované, surové, anodizované, potahované, kartáčované, gravírování do kovu – na zlato, stříbro, bronz, nikl, titan, chrom, na plasty – PVC, polypropylen, silikon, vrstvený plast, na lakované dřevo, lakovaný papír i jiné kovové reklamní a dárkové předměty.

K čemu laserové gravírované využijete?


Radost

pro potěšení klientů a zákazníků – darujte jim kovové propisky nebo psací pera s logem firmy, nápisem

Značení

když potřebujete vyrobit kovové žetony, identifikační „psí známky“, gravírované štítky

Exkluzivita

na signování kožených peněženek, diářů

Potěšte obchodní partnery pěkným dárkem

Navrhneme a vyrobíme grafickou parádu, gravírujeme reklamní a dárkové předměty i v malém množství, až do rozměru 100 × 100 mm, gravírujeme i dvoutónově, například pro grafiku s jemným stínováním.

Využijte moderní laserovou technologii a získejte gravírované předměty s luxusním vzhledem.

Vyberte si typ gravírování
nebo si nechte poradit od nás


Laserové gravírování na kovové propisky a pera za super cenu

Použití pro dárkové, prezentační a reklamní předměty. Gravírování od pár kusů, jemné podání grafiky. Rychlé dodání za příznivou cenu.

Gravírování na kov, plast, dřevo, karton.
Cena na dotaz

Laserové gravírování na kožené, kartonové diáře, kožené peněženky

Využití na signování menšího nákladu kožených peněženek, diářů, klíčenek z kůže, kartonu, lakovaného dřeva. Gravírování od pár kusů, jemné podání grafiky.

Gravírování do rozměru 100 × 100 mm
Cena na dotaz

Kdy a jak vám gravírované propisky a předměty dodáme?

Termín vyhotovení zakázky je na domluvě. Cena dopravy 120 Kč + DPH, doprava na dobírku 150 Kč + DPH. Zakázku vám přiveze kurýr DPD.

Objednejte si tisk kalendářů a potěšte zákazníky.

Co jsme například gravírovali?
Omrkněte galerii


Pár tipů od šéfgrafika,
jak připravit plakáty


Kdy gravírované předměty použít?

Využijte laserové gravírování například na kovové propisky, kartonové a kožené peněženky, diáře, gravírované štítky a známky, originální vizitky, reklamní a dárkové předměty z kovu, kartonu, lakovaného dřeva.

Může se hodit: 9 výhod reklamních propisek s potiskem pro podnikání – Znáte je?

Na co myslet, když připravujete plakáty? Šéfgrafik radí pár tipů:

  • Na plakáty použijte dobře čitelné písmo, alespoň 20 bodů. Záleží však na typu fontu i pohledové vzdálenosti tiskoviny.

  • Grafické podklady doporučujeme vytvářet v profesionálních programech, které umožňují pracovat s barevnými profily a PDF výstup se z nich dá exportovat ve vyšším rozlišení, protože v on-line programech dostupných zdarma může být problém v přesnosti barev, podání průhlednosti. Záleží, jaký výsledek očekáváte.

  • Při návrhu plakátů se raději zaměřte na jednoduchost sdělení než přehnanou kreativu.

  • Soubor připravte v barevném režimu CMYK, ve formátu PDF (1.3 PDF/x-1a:2001), používejte ICC profil Fogra39. Pokud je grafika až do kraje, je nutná spadávka, ideálně 3 mm. Správná velikost odpovídající tisku je 1:1.

Přemýšlíte, jak na to? Napište nám, co chcete prodat či nabídnout, o čem informovat. Ozveme se rychle a vymyslíme za vás.

IČ: 25296442, DIČ: CZ25296442
Bankovní účet: 196681062 / 0600
© 2018 Agentura Promotion, v.o.s.
Antonína Dvořáka 569
511 01 Turnov

Pondělí - Pátek
8:00 - 16:30